3D Panoramos

Kai paliečiama įmonės ar verslo pristatymo klientams tema, dažnai susiduriama su problema kaip  geriausia tai padaryti. Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje elektroninė erdvė yra viena svarbiausių komunikacijos vietų, šiai sričiai paprastai skiriama daug dėmesio, bet ir tada lieka neatsakytas klausimas – kaip išsiskirti ir patraukti klientų dėmesį? Naujas ir šiuolaikinis būdas – įmonės reprezantacinių vietų 3D PANORAMOS. Parodykite klientams, kad esate atviri ir neturite ko nuo jo slėpti, priešingai – turite kuo didžiuotis ir atvirai tai deklaruojate. Savo interneto svetainėje patalpinkite konferencijų salės, biuro, restorano, kaimo sodybos ar bet kokios kitos reprezentacinės vietos 3D nuotraukas.

 

 

 

 

 

 

 

       

Pažintinė Galerija

3D PANORAMA (dar kitaip vadinama 360 laipsnių horizontalios ir 180 laipsnių vertikalios apžvalgos fotografija) – tai keletas, keliolika ar keliasdešimt nuotraukų, kurios yra nufotografuotos iš vienos erdvės vietos visomis kryptimis ir sujungtos tarpusavyje. Taip sukuriamas trimatis vaizdas, kai stebėtojas, kompiuterio ekrane žiūrėdamas į nuotrauką, jaučiasi lyg pats būtų apžvlagos taško centre. Žiūrovas gali apsisukti aplink savo ašį bei peržvlegti po ar virš savęs esančią erdvę ir taip patirti tikrovės pojūtį.

Pritaikymas: 3D Panoraminės nuotraukos naudojamos norint interesantui pristatyti tam tikrą aplinką ar objektą ir taip sustiprinti reprezentacinį įspūdį.

OBJEKTŲ IŠORĖS 3D FOTOGRAFIJA skirta atvaizduoti nuotraukoje prekę 360 laipsnių kampu iš išorinės pusės, t.y. stebėtojui suteikiama galimybė objektą sukioti apie savo ašį ir taip jį apžiūrėti iš visų pusių.

Pritaikymas: Paslauga idealiai tinka visiems užsiimantiems internetine prekyba: nuo pavienių pardavėjų skelbimų portaluose (apyvokos reikmenys, drabužiai, avalynė, buitinė technika, automobiliai ir kt.) iki internetinių parduotuvių ir visų kitų kam aktualu klientams suteikti galimybę per internetą kuo nuodugniau įvertinti dominančios prekės išvaizdą.

 

3D PANORAMINIŲ NUOTRAUKŲ IR OBJEKTŲ IŠORĖS 3D FOTOGRAFIJOS NAUDA:

  • Leidžia pristatyti norimą aplinką ar objektą trimatėje erdvėje taip užtikrinant didžiausią įmanomą fotografijos išsamumą.
  • Galimybė stebėtojui pačiam pasukti vaizdą norima kryptimi (dinamiškumas) suteikia pranašumą prieš statinius vaizdus, nes judantys vaizdai dėmesį atkreipia labiau nei statiniai.
  • Pristatymas, paremtas 3D nuotraukomis išsiskira iš daugumos konkurentų savo originalumu ir novatoriškumu taip klientui labiau užsifiksuojant atmintyje.